• دسته ها
  • ژانرها
  • بازیگران
  • کارگردانان
  • کشورها
  • تاریخ انتشار

فرم ورود سایت

رمز عبور را فراموش کرده اید؟

عضویت در سایت

گزارش باکس‌آفیس هفته اخیر و صدرنشینی مجدد رالف خرابکار

قسمت دوم «رالف خرابکار» با عملکرد خوبش در هفته اخیر توانست جایگاهش در جدول باکس‌آفیس را حفظ کند.

«رالف اینترنت را خراب می‌کند» (Ralph Breaks The Internet) جایگاه اول جدول باکس‌آفیس را برای دومین هفته متوالی حفظ کرد و عملکرد خوبی از خود نشان داد. این انیمیشن در هفته اخیر به فروش خانگی ۲۵٫۸ میلیون دلاری و فروش خارجی ۳۳٫۷ میلیون دلاری دست پیدا کرد. بدین ترتیب فروش خانگی این فیلم به ۱۱۹٫۳ میلیون دلار و فروش جهانی آن به رقم ۸۷٫۷ میلیون دلار می‌رسد و فروش جهانی‌اش نیز ۲۰۷ میلیون دلار خواهد بود. قسمت اول این انیمیشن در سال ۲۰۱۲ با فروش ۱۸۹٫۴ میلیون دلاری کار خود در گیشه‌های خانگی را به‌پایان رساند و انتظار می‌رود که قسمت دوم بتواند رکورد قسمت قبل را بشکند. جان سی ریلی، سارا سیلورمن، گل گلدوت، جک مک بریر، تراجی پی. هنسون، جین لینچ، آلن تودیک، آنا اورتیز، جیمز کوردن، اولیل کاروالیو، کریستن بل، مینگ-نا ون، آنیکا نونی رز، مندی مور، جودی بنسون، پیج اوهارا، لیندا لارکین، آیرین بدارد از جمله ستارگانی هستند که وظیفه صداپیشگی «رالف اینترنت را خراب‌ می‌کند» را برعهده داشتند. این هفته جایگاه اول و دوم جدول باکس‌آفیس توسط دو انیمیشن تصرف شده است. انیمیشن «گرینچ» (The Grinch) کمپانی یونیورسال پیکچرز نیز با فروش خوب ۱۷٫۷ میلیون دلاری در هفته اخیر توانست جایگاه دوم جدول باکس‌آفیس را به‌خود اختصاص دهد.

فروش خانگی این انیمیشن پس از ۴ هفته اکران به رقم خوب ۲۰۳٫۵ میلیون دلار رسیده و فروش خارجی آن نیز ۶۴٫۸ میلیون دلار تخمین زده شده است. در مجموع، فروش جهانی «گرینچ» ۲۶۸٫۳ میلیون دلار خواهد بود. بندیکت کامبربچ صداپیشگی شخصیت اصلی این انیمیشن را برعهده دارد و کارگردانی آن نیز برعهده یارو چنی و اسکات موزیر بوده است. قسمت دوم «کرید» (Creed II) با یک پله سقوط نسبت به هفته گذشته در جایگاه سوم قرار گرفت و فروش خانگی ۱۶٫۸ میلیون دلاری را به خود اختصاص داد. فروش خانگی این فیلم پس از دو هفته اکران به رقم خوب ۸۱٫۱ میلیون دلار رسیده و در مقایسه با قسمت اول که در هفته دوم به فروش خانگی ۶۴٫۵۸ میلیون دلاری دست پیدا کرده بود، پیشرفت خوبی به‌حساب می‌آید. مایکل بی جردن در نقش آدونیس کرید، فلورین مانتینو در نقش ویکتور دراگو،سیلوستر استالونه در نقش راکی بالبوآ، تسا تامپسون در نقش بیانکا، دولف لاندگرن در نقش ایوان دراگو، فیلیسیا رشاد در نقش مری ان کرید، وود هریسدر نقش تونی اورز و آندره وارد از جمله ستارگانی هستند که در «کرید ۲» حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند.

«جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد» (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) نیز در هفته اخیر جایگاه چهارم را ازآن خود کرد. این فیلم با اضافه کردن ۱۱٫۲ میلیون دلار، فروش خانگی خود را به رقم ۱۳۴٫۳ میلیون دلار رساند. در گیشه‌های جهانی این فیلم عملکرد بهتری داشته و با اضافه کردن ۴۰٫۲ میلیون دلار در هفته اخیر، فروش خارجی خود را به رقم ۳۸۵٫۳ میلیون دلار رسانده است. در مجموع شاهد فروش جهانی ۵۱۹٫۶ میلیون دلاری از این فیلم هستیم. قسمت اول این فیلم کار خود در گیشه‌های آمریکا را با فروش ۲۳۴ میلیون دلاری به پایان رساند و به فروش جهانی ۸۱۴ میلیون دلاری دست پیدا کرد. کارگردانی این فیلم همانند قسمت اول برعهده دیوید ییتس بوده و ستارگانی از جمله ادی ردمین در نقش نیوت اسکمندر، کاترین واترستون در نقش تینا گلداستاین، دن فوگلر در نقش جیکوب کوالسکی، آلیسون سودول در نقش کویینی گلداستاین، ازرا میلر در نقش اوریلیوس دامبلدور، جانی دپ در نقش گلرت گریندل والد و جود لاو در نقش آلبوس دامبلدور در آن حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. در جایگاه پنجم، فیلم جدید فاکس قرن بیستم یعنی «حماسه کولی» (Bohemian Rhapsody) را شاهد هستیم که با اضافه کردن ۸٫۱ میلیون دلار، فروش خانگی خود را به رقم ۱۶۴ میلیون دلار رساند. فروش خارجی این فیلم هم‌اکنون ۳۲۸ میلیون دلار تخمین زده شده و بدین ترتیب شاهد فروش جهانی ۴۹۳ میلیون دلاری از این فیلم هستیم.

هفته آینده چه فیلم‌هایی به‌روی پرده سینما می‌رود؟

در این هفته، فیلم موفق «فهرست شیندلر» (Schindler’s List) محصول سال ۱۹۹۳ قرار است به مناسبت ۲۵امین سالگرد انتشار در ۱۰۰۰ سالن سینما باری دیگر به‌روی پرده برود. فیلم «ماری ملکه‌ی اسکاتلند» (Mary Queen of Scots) با نقش‌آفرینی سرشا رونان و مارگو رابی و فیلم «بن بازگشته است» (Ben is Back) با بازی جولیا رابرتز و لوکاس هجز از دیگر آثاری هستند که در هفته آینده به‌روی پرده می‌روند.

نظرات کاربران

دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد. دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

+ +